Folie prestretch POLWRAP

Folia stretch - pre-stretch POLWRAP - folia stretch wstępnie rozciągnięta

Dzięki folii prestretch POLWRAP jesteśmy w stanie obniżyć koszty zabezpieczenia palety o 30-40%! Folia POLWRAP jest doskonałą alternatywą dla folii stretch "tradycyjnych" . Firma Polpack produkuje folię prestretch POLWRAP w warsjach ręcznych i maszynowych (do stosowania na owijarkach z mechanicznym rozciągiem folii). Jako jedyna firma na produkujemy folie beztubowe!

Mocny i wytrzymały

Do produkcji folii POLWRAP firma Polpack używa surowców najwyższej jakości. Dzięki temu jest to doskonała folia do owijania i zabezpieczania ładunków na paletach. Folia wstępnie rozciągnięta utrzymuje swoją siłę naciągu, tworząc optymalne zabezpieczenie palety z ładunkiem.

Elatyczny

Folia POLWRAP posiada wyjątkową elastyczność oraz tzw. siłę retencji, dzięki czemu bardzo dobrze przylega do zabezpieczanego ładunku, ułatwia jego transport i magazynowanie oraz pozwala na dobre owijanie nawet nieforemnych kształtów palet z różnymi towarami.

Lekki

Lekkość folii POLWRAP ułatwia jej używanie; z powodu niskiej wagi rolki, mniej męcząca jest wymiana folii maszynowej i wygodniejsze jest używanie folii ręcznej. Do pakowania potrzebujemy mniej siły i energii. Ten rodzaj folii nie wymaga mocnego naciągania na towar ułożony na paletach.

Cienki

Pomimo, że folia prestretch POLWRAPjest cieńsza od stretcha standardowego, jej siła naciągu jest wyższa od używanych powszechnie folii konwencjonalnych.Folia ta utrzymuje swoją wysoką siłę naciągu nawet podczas silnych naprężeń ładunku na folię, występujących w czasie transportu. Zapakowane towary na palecie są stabilne, a ryzyko przesuwania się ładunków jest zminimalizowane.

Ekonomiczny i wydajny

Do właściwego zabezpieczenia folią POLWRAP ładunków na paletach wykonujemy tylko wymaganą ilość owinięć (ok. 20% mniej niż przy stretchu konwencjonalnym). Dzięki zredukowanej grubości folii i mniejszej ilości owinięć, zużycie folii POLWRAP w przeliczeniu na jedną paletę jest zmniejszone o ponad połowę. Zredukowane zużycie folii oszczędza nam koszty wynikające także z opłat recyklingowych i wywozu odpadu. POLWRAP jest ekonomiczny. Używanie folii wstępnie rozciągniętej nie wymaga stosowania drogich maszyn z systemami wstępnych rozciągów stretcha w celu optymalnego jego wykorzystania.

Ekologiczny

POLWRAP o ponad 50% zmniejsza odpad w porównaniu ze stretchem standardowym, tym samym chroni środowisko i oszczędza zasoby naturalne.
folia prestretch ręczna folia prestretch ręczna folia prestretch do palet prestretch polwrap ręczna folia

W celu otrzymania oferty handlowej prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałow.

 • Polpack Sp. z o.o.
 • 03-191 Warszawa, ul. Płochocińska 19
 • commerce@polpack.pl 22-814-20-49
 • NIP 521-008-96-58
 • Kontakt do działów handlowych:
 • Oddział Warszawa
  email:warszawa@polpack.pl tel: 22 814 20 49
 • Oddział Katowice
  email: katowice@polpack.pl tel: 32 255 31 80
 • Oddział Poznań
  email: poznan@polpack.pl tel: 61 866 73 73
 • Oddział Gdynia
  email: gdynia@polpack.pl tel: 58 629 15 45
 • Oddział Wrocław
  email: wroclaw@polpack.pl tel: 71 333 31 05
 • Oddział Lublin
  email: lublin@polpack.pl tel: 604-263-367
 • Oddział Kraków
  email: krakow@polpack.pl tel: 12 413 29 65
 • Oddział Łódz
  email: lodz@polpack.pl tel: 42 652 95 20