Papierowe wypełnienia paczek

Ekologiczne wypełnienia paczek i zabezpieczeń produktów

RANPAK– system papierowych wypełniaczy do opakowań – naturalny wybór.


Ranpak jest liderem w dziedzinie papierowych systemów zabezpieczania produktów podczas transportu. Nie ma znaczenia co przewozisz, produkty firmy Ranpak zabezpieczą Twój towar tak, aby nie został uszkodzony. Firma Ranpak jest świadoma swojej odpowiedzialności wobec środowiska dlatego też wytężą wysiłki, aby stworzyć produkty jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Nasz papier wytwarzany jest z materiałów nie utlenianych, przez producentów posiadających certyfikat FSC.

Firma od zawsze zajmowała się rozwiązaniami papierniczymi i zwraca szczególną uwagę na ochronę środowiska. Aby ochrona środowiska była skuteczna zwróciliśmy szczególną uwagę na kilka czynników , tj. zawartość substancji szkodliwych w produktach, zużycie energii do wydobycia, przetworzenia i usunięcia materiałów oraz ilość emisji szkodliwych gazów podczas produkcji.

Biorąc pod uwagę te czynniki, wybór jaki dokonaliśmy jest dla nas oczywisty – papier. Produkt w całości wykonany jest z materiałów odnawialnych, nie farbowanych, podlegających biodegradacji i rozkładowi a co więcej przetwarzalny.


Maszyny do produkcji wypełnień papierowych

System wypełnień do paczek

Zabezpieczanie produktów w paczce

przygotowanie produktów do wysyłkipapierowe zabezpieczenie Ranpak Geami

Ranpak Geami - estetyczne zabezpieczenie produktu

Owiń produkt, zyskując perfekcyjną prezentację

Geami WrapPak to połączenie opatentowanego ponacinanego papieru kraft wraz z wewnętrzną warstwą bibuły. Konwerter Geami WrapPak rozwija papier kraft w trójwymiarowy plaster miodu, oferując wyjątkowy produkt do pakowania. Łącząc ze sobą komórki ustawione pod kątem, przedmioty są pewnie owinięte bez konieczności stosowania taśmy. Konwerter można umieścić przy dowolnej stacji pakowania, w której pakowane są pojedyncze produkty przy użyciu owijania zabezpieczającego.

FillPak TT konwerter papieru

FILLPAK TT - ekonomiczne wypełnienie paczki

Papier jednowarstowy, małe wymiary konwertera

Szybkie rozwiązanie przeznaczone do pracy na żądanie i wypełniania opakowań bezpośrednio przy stanowisku pakowania. Konwerter przetwarza pojedynczą warstwę papieru typu Kraft w prostą wstęgę papieru o kształcie gwiazdy, którą można zastosować jako skuteczny materiał wypełniający. Zapobiega on przemieszczaniu produktów wewnątrz opakowania, gwarantując tym samym dostarczenie do miejsca docelowego bez uszkodzeń. Konwerter pracuje z dużą prędkością, jest kompaktowy, niezwykle prosty do integracji w każdym środowisku pakowania.

Ranpak LC konwerter papieru

RANPAK LC - najszybsze zabezpieczenie produktu

Papier dwu lub trzy warstwowy, doskonała amortyzacja

Bardzo szybkie rozwiązanie do lekkiej amortyzacji i wypełniania wolnych przestrzeni w opakowaniach. Rozwiązanie PadPak LC to najszybsze na rynku rozwiązanie do amortyzacji przy użyciu papieru. Wysoka prędkość zapewnia maksymalną wydajność podczas pakowania. Konwerter przetwarza pojedynczą warstwę papieru w podkładkę, która może zostać wykorzystana do zabezpieczenia produktów podczas wysyłki. Pojedyncze, pakiety papieru, konfekcjonowane w postaci składanki wraz z paskiem kleju gwarantują, że konwerter łatwo załadować i uruchomić z dużą prędkością. Podkładka papierowa może być stosowana do amortyzacji, unieruchomienia lub owijania.

Ranpak SENIOR konwerter papieru

RANPAK SENIOR - doskonała amortyzacja

Papier dwu lub trzy warstwowy, zabezpieczenie ciężkich produktów

Najlepiej sprawdzające się rozwiązanie amortyzujące do pakowania zabezpieczającego „In the box” Podkładka papierowa posiada olbrzymią zdolność pochłaniania wstrząsów, co oznacza, że produkt nie zostanie uszkodzony w razie upadku opakowania na podłogę lub podczas wysyłki. Rozwiązanie PadPak Senior konwertuje 2 lub 3 warstwy papieru w wyjątkowe podkładki amortyzujące, które mogą zostać zastosowane do zabezpieczenia delikatnych produktów przy użyciu różnorodnych technik, takich jak amortyzacja, unieruchomienie lub blokowanie i usztywnianie podczas wysyłki lub przechowywania.

Zachęcamy do przetestowania naszych systemów wypełnień i zabezpieczeń produktówSystemy wypełnień kartonów papierem wielowarstwowym

Ranpak Junior

RANPAK LC - nowoczesny konwerter do papieru

Jednowarstowy papier do zabezpieczenia produktu

Estetyczne zabezpieczenie produktu GEAMI

Automatyczny konwerter do estetycznego zabezpieczenia produktu

 • Polpack Sp. z o.o.
 • 03-128 Warszawa, ul.Świderska 35
 • commerce@polpack.pl 22-814-20-49
 • NIP 521-008-96-58
 • Kontakt do działów handlowych:
 • Oddział Warszawa
  email:warszawa@polpack.pl tel: 22 814 20 49
 • Oddział Katowice
  email: katowice@polpack.pl tel: 32 255 31 80
 • Oddział Poznań
  email: poznan@polpack.pl tel: 61 866 73 73
 • Oddział Gdynia
  email: gdynia@polpack.pl tel: 58 629 15 45
 • Oddział Wrocław
  email: wroclaw@polpack.pl tel: 71 333 31 05
 • Oddział Lublin
  email: lublin@polpack.pl tel: 604-263-367
 • Oddział Kraków
  email: krakow@polpack.pl tel: 12 413 29 65
 • Oddział Łódz
  email: lodz@polpack.pl tel: 42 652 95 20