Aktualnie nasza firma dynamicznie się rozwija, podążając za potrzebami rynku. Chcesz dołączyć do rozwijającego się zespołu doświadczonych fachowców?   Zapraszamy do aplikowania. Swoje aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@polpack.pl

Obecne oferty pracy:

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy montażysty (pracownika produkcji) maszyn pakujących. Dział produkcji zlokalizowany jest w Warszawie przy ulicy Płochocińskiej 15. Mile widziane osoby z doświadczeniem technicznym.

Zakres obowiązków:

  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
  • przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w produkcji maszyn;
  • zachowanie wysokich standardów jakościowych i efektywnościowych;
  • dbanie o odpowiedni stan urządzeń i powierzonych narzędzi pracy;
  • składanie podzespołów maszyn pakujących (głównie owijarek do palet)

Podsumowując, jeśli:

  • znasz podstawy mechaniki i elektromechaniki,
  • masz doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (mile widziane, ale nie obowiązkowe),
  • jesteś zaangażowany, terminowy, poukładany i odpowiedzialny,
  • chcesz pracować w renomowanej Polskiej firmie

to znak, że szukamy właśnie Ciebie ?

Co oferujemy:

  • umowę o pracę, czyli stabilne warunki pracy;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • cenne szkolenia wewnętrzne i perspektywę rozwoju;

Zapraszamy do aplikowania.

Brzmi dobrze? Zainteresowaliśmy Cię? Aplikuj! Do wybranych kandydatów odezwiemy się bardzo szybko.

Jako Doradca Techniczno-Handlowy będziesz wsparciem naszego działu sprzedaży. Twoja praca będzie polegała na utrzymywaniu relacji z obecnymi Klientami, tworzeniu ofert, dobierania i oferowania odpowiednich rozwiązań opakowaniowych (folie, maszyny) oraz na poszukiwaniu nowych Klientów (głównie z branży logistycznej, spożywczo piekarniczej, kosmetycznej).

– rejon pracy centrum + okazjonalnie północno-wschodnia Polska
– praca w biurze + wyjazdy do Klientów

Mamy kilka wymagań:
• komunikatywność
• prawo jazdy kat. B
• masz wykształcenie lub doświadczenie techniczne
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• lubisz kontakt z klientem biznesowym i łatwo nawiązujesz długofalowe relacje
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
• dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku
• jesteś zaangażowany, terminowy, poukładany i odpowiedzialny

• umowę o pracę, czyli stabilne warunki zatrudnienia
• jasny system prowizyjny
• narzędzia niezbędne do pracy
• cenne szkolenia wewnętrzne i perspektywę rozwoju
• ultrapozytywną atmosferę w zespole
• pakiet benefitów po okresie próbnym

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]