Jesteśmy polską firmą, która od 30 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania. Firma Polpack Sp. z o.o. została założona w 1992 roku. Naszą pierwszą siedzibą było malutkie biuro które mieściło się przy ulicy Czerniakowskiej. To tam przyjmowaliśmy pierwszych klientów i prezentowaliśmy proste maszyny do pakowania w folię termokurczliwą. Po kilkunastu miesiącach, w związku z szybkim rozwojem firmy, zmieniliśmy lokalizację i przez prawie 10 lat byliśmy do Państwa dyspozycji przy Placu Kasztelańskim. Szybko rosnąca grupa naszych Klientów zachęciła nas do otworzenie sieci oddziałów w całej Polsce oraz fabryki folii termokurczliwych. Otworzenie zakładu produkcyjnego (joint venture z DECOFILM SPA) umożliwiło nam szybsze reagowanie na coraz wyższe wymagania i potrzeby rynku opakowań w Polsce i w krajach ościennych. Koniec lat 90 był kolejnym ważnym epizodem – przy ulicy Świderskiej otworzyliśmy produkcję maszyn pakujących. Ostatnie dwa lata to były dla nas bardzo pracowite – fabryka folii termokurczliwych została przeniesiona do nowoczesnego zakładu w Emilianowie, natomiast główna siedziby naszej firmy została przeniesiona na ulicę Płochocińską w Warszawie. Właściwie od samego początku istnienia firmy promowaliśmy nasze rozwiązania na targach w całej Europie.

Aktualnie nasza firma dynamicznie się rozwija, podążając za potrzebami rynku poszerzamy ofertę automatycznych maszyn pakujących, rozwiązań dla branży e-commerce i ekologicznych materiałów do pakowania.

Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how oraz ścisłej współpracy z włoskimi i niemieckimi firmami branży opakowaniowej, zapewnia wysoką jakość produktów oraz usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu.

0 lat na rynku

0 oddziałów w Polsce

0 zadowolonych klientów

0 ton folii rocznie

0 dostarczonych maszyn

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń, m. in. produkowane w Polsce folie termokurczliwe PCV i poliolefina o nazwie handlowej Decoterm oraz Decoline, folie stretch (standardowe, beztubowe, wstępnie rozciągnięte), taśmy PP, PET i stalowe, taśmy klejące, systemy wypełnień paczek, folie bąbelkowe i wiele innych rozwiązań potrzebnych do właściwego spakowania lub zabezpieczenia produktu.

Siedziba i największy oddział firmy wraz z działem produkcji znajduje się w Warszawie, jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których liczba przekroczyła już 6000, rozwinęliśmy sieć handlową w postaci 7 oddziałów na terenie całej Polski. Otworzony w 2018 roku zakład produkcyjny folię w Emilianowie k/Radzymina spełnia najwyższe standardy jakościowe, między innymi  ISO 9001:2015 oraz BRC IOP, IKEA IWAY. Systematyczny rozwój zakładu produkcyjnego umożliwia sprostanie niemal każdym wymaganiom naszych klientów dostarczając niszowe rozwiązania, zgodne ze standardami jakości.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować właściwe rozwiązania dla każdej branży. Ugruntowana od wielu lat pozycja naszej firmy na rynku opakowań gwarantuje stały dostęp do pomocy technicznej, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i wsparcia serwisowego każdego dnia.

Nasze certyfikaty

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]