Jesteśmy polską firmą, która od ponad 30 lat zajmuje pozycję lidera na rynku maszyn i materiałów do pakowania. Firma Polpack w 2023 roku dołączyła do grupy Zeus zmieniając nazwę na Polpack Zeus Sp. z o.o. , a następnie połączyła się z Zeus Packaging Poland.

Firma Polpack Sp. z o.o. została założona w 1992 roku. Naszą pierwszą siedzibą było malutkie biuro które mieściło się przy ulicy Czerniakowskiej. To tam przyjmowaliśmy pierwszych klientów i prezentowaliśmy proste maszyny do pakowania w folię termokurczliwą. Po kilkunastu miesiącach, w związku z szybkim rozwojem firmy, zmieniliśmy lokalizację i przez prawie 10 lat byliśmy do Państwa dyspozycji przy Placu Kasztelańskim. Szybko rosnąca grupa naszych Klientów zachęciła nas do otworzenie sieci oddziałów w całej Polsce oraz fabryki folii termokurczliwych. Otworzenie zakładu produkcyjnego (joint venture z DECOFILM SPA) umożliwiło nam szybsze reagowanie na coraz wyższe wymagania i potrzeby rynku opakowań w Polsce i w krajach ościennych. Koniec lat 90 był kolejnym ważnym epizodem – przy ulicy Świderskiej otworzyliśmy produkcję maszyn pakujących. Ostatnie dwa lata to były dla nas bardzo pracowite – fabryka folii termokurczliwych została przeniesiona do nowoczesnego zakładu w Emilianowie, natomiast główna siedziby naszej firmy została przeniesiona na ulicę Płochocińską w Warszawie. Właściwie od samego początku istnienia firmy promowaliśmy nasze rozwiązania na targach w całej Europie.

Aktualnie nasza firma dynamicznie się rozwija, podążając za potrzebami rynku poszerzamy ofertę automatycznych maszyn pakujących, rozwiązań dla branży e-commerce i ekologicznych materiałów do pakowania.

Polpack Zeus, jako cześć grupy Zeus, systematycznie uzupełnia swoją ofertę o produkty do pakowania żywności, folie rolnicze i wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie, oparte na know-how oraz ścisłej współpracy z włoskimi i niemieckimi firmami branży opakowaniowej, zapewnia wysoką jakość produktów oraz usług w zakresie doradztwa technicznego i serwisu.

0 lat na rynku

0 oddziałów w Polsce

0 zadowolonych klientów

0 ton folii rocznie

0 dostarczonych maszyn

Posiadamy pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych do wymienionych urządzeń, m. in. produkowane w Polsce folie termokurczliwe PCV i poliolefina, folie stretch (standardowe, beztubowe, wstępnie rozciągnięte), taśmy PP, PET i stalowe, taśmy klejące, systemy wypełnień paczek, folie bąbelkowe, opakowania do żywności, folie rolnicze i wiele innych rozwiązań potrzebnych do właściwego spakowania lub zabezpieczenia produktu.

Siedziba i największy oddział Polpack Zeus wraz z działem produkcji maszyn znajduje się w Warszawie, jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, których liczba przekroczyła już 6000, rozwinęliśmy sieć handlową w postaci 7 oddziałów na terenie całej Polski.

Siedziba centrali firmy Zeus mieści się w Dublinie (Irlandia), firma Zeus została założona w 1998 roku przez Briana O’Sullivana jest niezależną firmą oferującą kompleksową obsługę w zakresie rozwiązań do pakowania i higieny. Dzięki sile nabywczej o wartości ponad 700 mln EUR, inwestycjom w partnerstwa produkcyjne i technologie, możemy być konkurencyjnym i niezawodnym elementem łańcucha dostaw naszych kontrahentów.

Zeus to globalna firma z zapleczem i dystrybucją na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europie, Australii,
Nowej Zelandii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniamy ponad 1000 osób i działamy w 26
krajach w 38 lokalizacjach.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować właściwe rozwiązania dla każdej branży. Ugruntowana od wielu lat pozycja naszej firmy na rynku opakowań gwarantuje stały dostęp do pomocy technicznej, materiałów eksploatacyjnych, części zamiennych i wsparcia serwisowego każdego dnia.

Nasze certyfikaty

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]