Polpack Zeus Sp. z o.o.

Polpack dołącza do grupy ZEUS

Firma Polpack dołącza do grupy Zeus, umacniając tym samym swoją wiodącą rolę w branży opakowaniowej. Konsolidacja Polpack i Zeus otwiera drogę do uwolnienia synergii wynikających z wykorzystania potencjału tych dwóch firm.  Bezpośrednim efektem wejścia Polpack do grupy ZEUS będzie zwiększenie konkurencyjności, poszerzenie oferty produktowej, jeszcze lepsza obsługa oraz przyśpieszenie rozwoju i innowacyjności produkowanych przez Polpack maszyn do

09.04 2023

Firma Polpack dołącza do grupy Zeus, umacniając tym samym swoją wiodącą rolę w branży opakowaniowej. 
Konsolidacja Polpack i Zeus otwiera drogę do uwolnienia synergii wynikających z wykorzystania potencjału tych dwóch firm. 

Bezpośrednim efektem wejścia Polpack do grupy ZEUS będzie zwiększenie konkurencyjności, poszerzenie oferty produktowej, jeszcze lepsza obsługa oraz przyśpieszenie rozwoju i innowacyjności produkowanych przez Polpack maszyn do owijania palet. 

Jednocześnie chcemy Państwa poinformować, że nasza organizacja pracy, adres, osoby kontaktowe pozostają bez zmian, a w najbliższych dniach prześlemy nasze nowe dokumenty rejestrowe.

Grupa Zeus została założona 25 lat temu przez Briana O’Sullivana, prowadzi działalność w 51 lokalizacjach na całym świecie, w tym w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Nowej Zelandii, Kanadzie, Chinach i Australii. Przychody grupy Zeus w 2022 roku to 470 milionów Euro, a konsolidacja z firmą Polpack jest początkiem dalszych planów rozwoju w 2023r, których celem jest osiągnięcie przychodów przekraczających 500 mln Euro.

Logo Polpack Zeus sp. z o.o.

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]