Sławomir Serafin Kamil Woliński Józef Woliński Andrzej Jurkowski

Nasza oferta maszyn pakujących na WARSAWPACK 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów WarsawPack 2020. Widząc współczesny trend automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych zaprezentowaliśmy rozwiązania dedykowane do aktualnych potrzeb polskich firm. Były to maszyny pakujące w folie termokurczliwe takie jak automatyczna zgrzewarka kątowa MecPack Five Stars która została doceniona za intuicyjną obsługę i nieduże gabaryty oraz zgrzewarka z bocznym zgrzewem ciągłym

14.03 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów WarsawPack 2020. Widząc współczesny trend automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych zaprezentowaliśmy rozwiązania dedykowane do aktualnych potrzeb polskich firm. Były to maszyny pakujące w folie termokurczliwe takie jak automatyczna zgrzewarka kątowa MecPack Five Stars która została doceniona za intuicyjną obsługę i nieduże gabaryty oraz zgrzewarka z bocznym zgrzewem ciągłym – Hugo Beck FLEXO X. Podczas tegorocznej edycji targów nasi specjaliści byli rozchwytywani w celu udzielenia większej ilości informacji o naszych ekologicznych foliach termokurczliwych. Są to produkowane w Polsce folie poliolefinowe do produkcji których zostały użyte surowce odnawialne – trzcina cukrowa, oraz folie biodegradowalne. W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzenie do naszej oferty folii termokurczliwych oraz folii stretch wytwarzanych z surowców PCR. Cieszy nas że coraz więcej Klientów przy wyborze materiałów opakowaniowych zwraca uwagę na produkty przyjazne środowisku.

Widząc rozwój branży e-commerce w Polsce prezentowaliśmy rozwiązania dedykowane dla sprzedaży wysyłkowej: papierowe i foliowe wypełniacze do paczek, zaklejarki do kartonów oraz automatyczne bandownice kartonów. Aktualnie oferujemy szeroką gamę urządzeń do wytwarzania poduszeczek z powietrzem (dostępnych w kilku wariantach) oraz konwerterów do przetwarzania składanek papieru w wysokiej jakości przekładki do unieruchamiania produktu wewnątrz paczki lub do wypełniania pustej przestrzeni. Widząc proekologiczne trendy w branży e-commerce wprowadziliśmy do sprzedaży foliowe poduszeczki do wypełnień wytworzonych z surowców pozyskanych z recyklingu czyli PCR. Tworzywo sztuczne PCR pochodzi z odzysku – czyli z recyklingu. Jest wytwarzane z odpadów pochodzących od konsumentów, ze zużytych opakowań z tworzyw sztucznych, które konsument wyrzuca do kosza.

Dziękujemy za słowa uznania i docenienie produkowanej w Polsce automatycznej linii do owijania Wrapper VO. Jest to automatyczna owijarka palet przystosowana do pracy w linii lub przy stanowisku automatycznej paletyzacji. Dzięki produkcji w Polsce mamy możliwość elastycznego podejścia do potrzeb naszych Klientów. Dla firm oczekujących nieco mniej zaawansowanych maszyn do foliowania palet prezentowaliśmy owijarki do palet z funkcją ważenia palet oraz samojezdne roboty do owijania palet LEO.

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]