Guardian – nowoczesne zabezpieczanie paczek papierem

Niezależnie od tego, czy dane zastosowanie wymaga mocniejszych czy bardziej elastycznych podkładek, PadPak Guardian może wyprodukować każdą z nich. Dzięki temu to rozwiązanie doskonale sprawdzi się w dowolnym środowisku pakowania, od produktów motoryzacyjnych po handel elektroniczny (e-commerce). Podkładki wytwarzane przez konwerter PadPak Guardian zapewniają doskonałą ochronę zarówno lekkim jak i ciężkim produktom, od szklanych waz po silniki elektryczne. Można wykorzystać pojedyncze wytworzone podkładki do ochrony boków i narożników produktu lub zrolować i umieścić produkt wewnątrz zwoju. W zależności od potrzeb konwerter ten występuje w wariancie stołowym - do ustawienia na stole do pakowania, lub podłogowym. Dzięki temu Guardian idealnie odnajdzie się w każdym środowisku. 

PadPak Guardian jest nową generacją urządzeń do wytwarzania papierowych wypełnień i zabezpieczeń produktów. Oferuje szeroki wachlarz papierów - zarówno jedno jak i dwuwarstwowych. Dzięki temu wysyłane produkty są zawsze doskonale zabezpieczone. Dzięki możliwości pracy z szeroką gamą papierów Guardian łączy możliwości maszyn PadPak LC jak i większych modeli typu Junior czy Senior. W przypadku zacięcia się papieru operator może go usunąć za pomocą jednego przycisku, zwiększając wydajność produkcyjną i ograniczając odpady papierowe. Aby zoptymalizować produkcję, maszyna oferuje trzy różne ustawienia prędkości, do 1,2 m podkładek na sekundę. Dzięki pięciu różnym trybom pracy i mniejszej kurczliwości papieru PadPak Guardian gwarantuje większą wydajność pracy w różnych warunkach roboczych.

Mając na uwadze że oferujemy szeroką gamę rozwiązań chroniących Państwa produkty podczas pakowania i wysyłki w celu doboru odpowiedniego rodzaju wypełnienia prosimy o kontakt z naszymi specjalistami .

padpak guardian

Ogólna charakterystyka PadPak Guardian

  • ekologiczny papier z certyfikatem FSC
  • najszybsze na rynku rozwiązanie do amortyzacji, przekładania lub owijania przy użyciu papieru
  • 3 sposoby pracy: za pomocą pedała, półautomatycznie lub automatycznie
  • niewielkie wymiary zewnętrzne
  • zmniejszenie kosztów operacyjnych pakowania
  • modułowa konfiguracja
  • dostępny jako „stołowy” lub „podłogowy”
  • pracuje z 4 rodzajami papieru
  • 120cm gotowego wypełnienia w mniej niż sekundę

Kompaktowa, szybka i prosta odpowiedź na szeroki zakres potrzeb w zakresie wypełniania papierem

Ta maszyna może dla Ciebie pracować od 1 zł miesięcznie!

Koszt dzierżawy jest uzależniony od ilości zamawianego papieru

Zachęcamy do umówienia się na prezentację naszych rozwiązań!

Dane techniczne konwertera papieru PadPak Guardian

typ konwertera podłogowy stołowy
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 61 x 110 x 163 cm 61 x 87 x 139 cm
Waga 93 kg 89 kg
Zasilanie  230V 230V
Moc zainstalowana  1,05kW  1,05kW

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]