zielona owijarka do palet Wrapper SA

Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne

Rok 2020 z pewnością nie zapisze się jako „the best of”, ale dzięki Wam, naszym partnerom, Klientom i współpracownikom udało się przez ten niespokojny czas funkcjonować i przystosować do nowych warunków współpracy. Niewątpliwie największym wyzwaniem była epidemia COVID-19 i jej wpływ na naszą całą gospodarkę. W przypadku branży opakowań zauważalny był i jest nadal dynamiczny

23.12 2020

Rok 2020 z pewnością nie zapisze się jako „the best of”, ale dzięki Wam, naszym partnerom, Klientom i współpracownikom udało się przez ten niespokojny czas funkcjonować i przystosować do nowych warunków współpracy.

Niewątpliwie największym wyzwaniem była epidemia COVID-19 i jej wpływ na naszą całą gospodarkę. W przypadku branży opakowań zauważalny był i jest nadal dynamiczny wzrost zainteresowania Klientów rozwiązaniami dla branży e-commerce. Ograniczenie kontaktów społecznych, przejście na pracę zdalną, wprowadzanie czasowego lockdownu wymusiło również zmianę nawyków zakupowych Polaków. Obecnie 76 proc. osób korzystających z internetu decyduje się na zakupy online co najmniej raz w miesiącu, a tylko 4 proc. deklaruje, że nie robi tego w ogóle. Tak znaczny wzrost sprzedaży on-line zmobilizował nas do poszerzenia naszej oferty dla tej branży e-commerce. Systematycznie powiększamy naszą ofertę wypełnień do paczek, wiązarek i zaklejarek do kartonów, systemów transportu paczek oraz rozpoczęliśmy produkcję stołów do pakowania.

Bardzo dziękujemy za zaufanie w mijającym roku i trzymamy kciuki aby nadchodzący 2021 był znacznie „spokojniejszy” 🙂

Życzymy Państwu, aby święta Bożego Narodzenia były przepełnione ciepłem, radością i rodzinną atmosferą. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie energię do działania i realizacji planów, a Nowy Rok będzie pełen owocnych dni.

zielona owijarka do palet Wrapper SA
Owijarka do palet Wrapper SA w malowaniu świątecznym 🙂

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]