Fabryka folii termokurczliwej w Polsce

Nowa siedziba fabryki folii termokurczliwych

Nowa lokalizacja zwiększa przestrzeń produkcyjną o 30% względem naszego obecnego zakładu i jest to ogromny krok na drodze rozwoju spółki. Nowy zakład to również kolejna linia produkcyjna, która pozwoli nam zaproponować kolejne, innowacyjne, wysokiej jakości folie termokurczliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów spełnimy najwyższe standardy produkcyjne oraz zapewnimy elastyczność, która jest dzisiaj kluczowa w odniesieniu

15.07 2018

Nowa lokalizacja zwiększa przestrzeń produkcyjną o 30% względem naszego obecnego zakładu i jest to ogromny krok na drodze rozwoju spółki. Nowy zakład to również kolejna linia produkcyjna, która pozwoli nam zaproponować kolejne, innowacyjne, wysokiej jakości folie termokurczliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów spełnimy najwyższe standardy produkcyjne oraz zapewnimy elastyczność, która jest dzisiaj kluczowa w odniesieniu sukcesu na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Nasze produkty są zgodne z najwyższymi standardami jakości. Dodatkowo w ramach grupy Decofilm Group posiadamy nowoczesne laboratorium, co pozwala nam kontrolować cały proces produkcyjny oraz wdrażać innowacyjne rozwiązania. Wyroby przeznaczone dla przemysłu spożywczego posiadają certyfikaty COBRO i dopuszczone są do pakowania każdego rodzaju żywności.

W nowym zakładzie są produkowane folie termokurczliwe takie jak folia PCV DECOTERM oraz folie poliolefinowe DECOLINE w różnych recepturach. Wykonujemy mechaniczną lub termiczną perforację folii oraz nadruki.

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]