automatyczna wiązarka kartonów

Nowe modele automatycznych maszyn do spinania paczek

Firma EXTEND zaprezentowała nową generację automatycznych bindownic do paczek i kartonów. Jako generalny przedstawiciel firmy EXTEND w Polsce mieliśmy możliwość przetestowania nowych modeli maszyny i wymiany informacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję sprzętu. Automatyczne wiązarki znajdują zastosowanie w coraz szybciej rozwijającej się branży e-commerce. W modelu EXS 158 producent zastosował zupełnie nowe rozwiązania dzięki którym

10.01 2020

Firma EXTEND zaprezentowała nową generację automatycznych bindownic do paczek i kartonów. Jako generalny przedstawiciel firmy EXTEND w Polsce mieliśmy możliwość przetestowania nowych modeli maszyny i wymiany informacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję sprzętu.

Automatyczne wiązarki znajdują zastosowanie w coraz szybciej rozwijającej się branży e-commerce. W modelu EXS 158 producent zastosował zupełnie nowe rozwiązania dzięki którym maszyny mogą pracować szybciej (do 45 pasków na minutę) i dokładniej (wytrzymałe zgrzewy, zminimalizowane ryzyko zacięć maszyny).

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]