papierowe zabezpieczenia wysyłanych paczek

Papierowe wypełnienie przesyłek

Sukces w biznesie zależny jest od wprowadzonych rozwiązań oraz wielu wyzwań, jakie czekają na przedsiębiorcę. POLPACK – jesteśmy po to, żeby pomóc Ci przeanalizować i ograniczyć koszty materiałów używanych do zabezpieczenia przesyłek, ustalić zapotrzebowanie w każdym okresie roku uwzględniając sezonowe zwiększenie wysyłek, optymalizację frachtu i wszelkie inne czynniki wpływające na ogólne koszty związane z pakowaniem.  Oznacza to,

20.09 2021

Sukces w biznesie zależny jest od wprowadzonych rozwiązań oraz wielu wyzwań, jakie czekają na przedsiębiorcę. POLPACK – jesteśmy po to, żeby pomóc Ci przeanalizować i ograniczyć koszty materiałów używanych do zabezpieczenia przesyłek, ustalić zapotrzebowanie w każdym okresie roku uwzględniając sezonowe zwiększenie wysyłek, optymalizację frachtu i wszelkie inne czynniki wpływające na ogólne koszty związane z pakowaniem.  Oznacza to, że proces pakowania stanie się dużo bardziej wydajny, zapewniając obniżony całkowity koszt zabezpieczenia produktów podczas wysyłek dostosowany specjalnie do potrzeb Twojej firmy i Twoich produktów!

Nasze innowacyjne systemy do wypełnień paczek pozwolą Ci zabezpieczyć każdy  wysyłany przedmiot. Dzięki zaawansowanej technologii i automatyzacji, który stosujemy do wypełniaczy zapewnimy bezpieczną i bezproblemową podróż paczek z Twojej firmy do domów Twoich klientów. Obsługujemy różne  branże i przedsiębiorstwa, a nasze zaangażowanie w wydajność łańcucha dostaw i zrównoważony rozwój pozostaje na tym samym, najwyższym poziomie. Automatyzacja w e-commerce jest jednym z kluczowych czynników kontroli kosztów i zwiększenia produktywności. Oferowane przez firmę POLPACK urządzenia do wypełnień zaprojektowane zostały przez firmę RANPAK w celu przyspieszenia operacji w ramach procesu pakowania oraz zabezpieczania przesyłek na końcu linii produkcyjnej oraz przy stołach pakowych.

Zastanawiałeś się czym wypełnić paczkę? Ekologicznym materiałem wypełniającym paczki z przyszłością i przyjaźnią dla Naszej planety!

Papier do wypełnień to jeden z najbardziej zrównoważonych produktów, wytwarzany z surowców odnawialnych. Jest biodegradowalny i łatwo poddawany recyklingowi lub wykorzystywany do energii odnawialnej. W przypadku współpracy z firmą POLPACK to, co jest dobre dla środowiska, jest również dobre dla Twojego portfela. Papier do wytwarzania wypełnień przewyższa wiele gotowych do użycia alternatywnych produktów do wypełnień, zwłaszcza biorąc pod uwagę koszty pośrednie, takie jak obsługa i przechowywanie, bezpieczeństwo pracowników (np. niebezpieczne środki chemiczne w postaci pianki), przestoje maszyn i sprzątanie obiektów. Zaufaj firmie POLPACK, a przekonasz się sam, że bardziej zrównoważony nie zawsze oznacza droższy. Nasze systemy do konwertowania papieru na wypełniacz utrzymują całkowite koszty na niższym poziomie niż tradycyjne metody zabezpieczenia wysyłek.

Dlaczego warto postawić na zabezpieczenia wysyłek w transporcie?

Poprawa i zwiększenie wydajności pakowania!

Opatentowane rozwiązania Ranpak do ochrony wysyłek przy użyciu papieru zapewniają większą wydajność przy mniejszym rozmiarze opakowania w porównaniu do pakowania z użyciem czipsów z pianki lub folii bąbelkowej.

Ekologiczne wypełniacze!

Tradycyjne plastikowe wypełniacze takie jak pianka, styropian często są problematyczne dla centrów recyklingu na całym świecie. Papier wypełniający Ranpak trafia do kosza w niebieskim kolorze z napisem „papier”.

Uznanie przez ekspertów w rozwiązaniach dla e-commerce!

Eksperci branżowi uznają firmę Polpack, która jest przedstawicielem Ranpak w Polsce, za dystrybutora najlepszych rozwiązań do ochrony przesyłek, które poprawiają wrażenia po otwarciu przesyłki przez klienta końcowego co udowadnia zdobycie wielu międzynarodowych nagród w dziedzinie opakowań za innowacyjność.

Szybkie i ekonomiczne pakowanie przesyłek!

Ergonomiczna konstrukcja naszych maszyn do produkcji wypełniaczy pomaga skrócić czas pakowania, zwiększyć jego wydajność i sprostać wyższym wymaganiom klientów w zakresie bezpieczeństwa przesyłek. Systemy te wymagają mniejszego zużycia materiałów przez co obniżają koszty pakowania i zapewniają więcej miejsca w pudełku na Twój towar.

Ochrona wnętrza kartonów z Twoimi produktami to zapobieganie przesuwaniu się towarów w paczce podczas transportu!

Nasze systemy wypełnień papierowych o wysokiej jakości prowadzą do niższych wskaźników uszkodzeń niż plastik podczas procesu wysyłki. Pomożemy obniżyć Ci odsetek reklamacji nawet o 40%!

Niższy całkowity koszt pakowania przed wysyłką!

Pakuj szybciej, przy niższych kosztach i mniejszej ilości pracy. Ogranicz miejsce magazynowe dzięki paczce ze złożonym papierem oraz związane z nim koszty! Jedna paczka papieru do wypełniaczy to mały wymiar dla magazynu ale duży dla Twojej przesyłki!

Poprawa jakości obsługi klienta dzięki ekologicznym wypełnieniom!

Popraw ochronę produktu dzięki wypełniaczom paczek i zaoferuj klientom końcowym wyjątkową jakość z rozpakowywania przesyłki, aby zwiększyć lojalność wobec własnej marki.

Obniżenie całkowitego kosztu zabezpieczenia przesyłek dzięki Naszym systemom wypełnień kartonów!

Dostarczając nasze konwertery papieru, zapewniamy, że nie ma żadnych kosztów początkowych związanych z wdrożeniem naszych urządzeń do wypełnień paczek. Płacisz tylko za ilość potrzebnego papieru. Po zainstalowaniu urządzenia klienci doświadczają większej wydajności operacyjnej  — w tym niższych wskaźników uszkodzeń, skróconego czasu pakowania paczek i zużycia materiałów oraz maksymalnej przepustowości.  To wszystko prowadzi do długoterminowych korzyści finansowych, które znacznie przewyższają koszty zabezpieczenia paczek materiałami z tworzyw sztucznych.

Jak wzmocnić swoją markę poprzez zabezpieczenie towaru w kartonie wysyłkowym?

Firmy z branży e-commerce muszą dziś myśleć o swoich opakowaniach nie tylko jako o ochronie przed uszkodzeniem, ale także jako o wzmocnieniu rozpoznawalności marki. Badanie e-commerce przeprowadzone przez Dotcom Distribution w 2019 r. wykazało, że 62% kupujących online – a dokładniej 72% konsumentów w wieku 18-29 lat – jest bardziej skłonnych do zakupów od marek, które używają zrównoważonych materiałów opakowaniowych.

Wybór materiałów do zabezpieczania wysyłek w branży e-commerce!

Opakowanie, które wybierzesz, ma natychmiastowy wpływ na to, jak Twój klient postrzega Twoją firmę i Twoje produkty. Ranpak jest liderem innowacyjnych systemów ochronnych z papieru do przesyłek. Bez względu na to, jakich rozmiarów są Twoje produkty lub ile dziennie paczek wyjeżdża z Twojej firmy, zoptymalizuj wydatki, usprawnij operacje i wzmocnij swoją markę dzięki jednemu ze sprawdzonych rozwiązań dla e-commerce oferowanych przez firmę POLPACK.

Ważne jest aby uważnie śledzić koszty pakowania. Zweryfikowanie, jak prawidłowo zapakować pudełko, zmaksymalizuje Twoje zyski i obniży roszczenia odszkodowawcze. Jeśli Twoim celem jest minimalizacja uszkodzeń podczas transportu, POLPACK jest twoją odpowiedzią:

  • Brak ruchu produktów podczas transportu
  • mniejsze rozmiary pudełek
  • mniej materiału opakowaniowego
  • brak uszkodzeń spowodowanych kondensacją, rozpraszanie obciążenia
  • oszczędność pieniędzy przy każdym pakowanym pakiecie

DLACZEGO PAPIER JEST DOBRYM ROZWIĄZANIEM DO OCHRONY TWOICH PRODUKTÓW?

Biologiczny materiał do wypełnień produktów!

Papier do wytwarzania wypełnień paczek jest jednym z najbardziej zrównoważonych produktów, ponieważ jest wytwarzany z surowców odnawialnych. Jest biodegradowalny i może wrócić do pierwotnego źródła energii podlegającej odnowie. Rosnące drzewa pochłaniają CO2 z atmosfery. Ponadto, jako produkt z drewna, papier również magazynuje węgiel przez cały okres użytkowania.

Biodegradowalny surowiec wypełniający paczki!

Biodegradacja to proces, w którym organizmy biologiczne rozkładają substancje na podstawowe związki, takie jak CO2, woda i biomasa. W przypadku naturalnych przedmiotów, np. papier, proces ten może zajmować od tygodnia do kilku miesięcy. Inne produkty wytworzone przez człowieka, takie jak tworzywa sztuczne, mogą ulegać degradacji tak długo, że z praktycznego punktu widzenia uważa się je za nie biodegradowalne.

Recykling w systemie pakowania przesyłek!

Papier makulaturowy chroni zasoby naturalne, oszczędza energię, zmniejsza emisje gazów cieplarnianych i zapewnia dostęp do miejsca na składowiska odpadów. Recykling papieru zmniejsza naszą zależność od produktów ropopochodnych, takich jak tworzywa sztuczne, które mają duży wpływ na środowisko. Papier jest najczęściej przetwarzanym produktem w Europie ze wskaźnikiem powyżej 72%.

Gdzie kupić wypełniacze do paczek?

W firmie POLPACK znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do ochrony Twoich przesyłek, niezależnie od tego czy wysyłasz kilka paczek dziennie do kilku tysięcy tygodniowo. Dzięki temu Twój rozwój to też nasza sprawa!

Bartłomiej Gochnio

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]