Polpack Zeus na Konferencji Grupy Zeus w Dublinie 2024

W kwietniu 2024 roku Grupa Zeus, wiodący niezależny dostawca rozwiązań opakowaniowych, zorganizowała prestiżową konferencję w swojej siedzibie głównej w Rathcoole, Dublinie. To wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli firm i dostawców z całej Europy, było nie tylko okazją do wymiany doświadczeń, ale również platformą do prezentacji najnowszych innowacji w branży opakowań. Program konferencji składał się z różnorodnych

30.04 2024

W kwietniu 2024 roku Grupa Zeus, wiodący niezależny dostawca rozwiązań opakowaniowych, zorganizowała prestiżową konferencję w swojej siedzibie głównej w Rathcoole, Dublinie. To wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli firm i dostawców z całej Europy, było nie tylko okazją do wymiany doświadczeń, ale również platformą do prezentacji najnowszych innowacji w branży opakowań.

Program konferencji składał się z różnorodnych elementów, obejmujących wizyty w biurze Grupy Zeus, spotkania z kluczowymi klientami i pracownikami oraz mini wystawę, podczas której dostawcy prezentowali swoje produkty.

Konferencja skupiała się szczególnie na tematyce innowacji oraz zrównoważonego rozwoju. Grupa Zeus przedstawiła swoje zaangażowanie w rozwój opakowań przyjaznych dla środowiska oraz strategię zmniejszania emisji, mającą na celu osiągnięcie neutralności węglowej do 2050 roku.

Dodatkowo, podczas konferencji omówiono strategię integracji wertykalnej, w kontekście niedawnego przejęcia Weedon Group przez Grupę Zeus. Polpack Zeus, będąc częścią tego wydarzenia, miał okazję uczestniczyć w tych dyskusjach i poznać najnowsze trendy oraz kierunki rozwoju branży opakowań.

Konferencja Grupy Zeus w Dublinie była nie tylko platformą do prezentacji najnowszych osiągnięć w branży opakowań, ale także okazją do budowania silniejszych relacji między partnerami biznesowymi. Dla naszej firmy – Polpack Zeus – było to istotne wydarzenie, które potwierdziło ich zaangażowanie w rozwój zrównoważonych rozwiązań oraz umocniło ich pozycję na rynku opakowań.

Więcej informacji na temat konferencji oraz strategii Grupy Zeus można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy Zeus Packaging.

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]