Polpack Zeus na Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych

Z przyjemnością informujemy, że firma Polpack Zeus była jednym z wystawców na tegorocznej Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję zaprezentować nasze wysokiej jakości siatki do belowania OKAPI oraz folie do sianokiszonki EPIC. Jako producent folii, pryzm i siatek rolniczych, Polpack Zeus oferuje najwyższą jakość produktów, które są niezbędne w nowoczesnym rolnictwie. Nasze produkty

03.07 2024

Z przyjemnością informujemy, że firma Polpack Zeus była jednym z wystawców na tegorocznej Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję zaprezentować nasze wysokiej jakości siatki do belowania OKAPI oraz folie do sianokiszonki EPIC.

Jako producent folii, pryzm i siatek rolniczych, Polpack Zeus oferuje najwyższą jakość produktów, które są niezbędne w nowoczesnym rolnictwie. Nasze produkty rolnicze charakteryzują się wytrzymałością i niezawodnością, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów i efektywność ich pracy. Na naszym stoisku wraz z nami był nasz dystrybutor ROL-POL, który wspierał nas w promocji naszych produktów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy dystrybutorów zainteresowanych naszymi produktami. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wsparcie techniczne oraz konkurencyjne ceny. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę!

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]