Siedziba firmy Polpack w Warszawie

Zapraszamy do nowej siedziby firmy Polpack w Warszawie

Po prawie 20 latach obecności przy ulicy Świderskiej przeprowadziliśmy się na ulicę Płochocińska 19 – wjazd od ulicy Spedycyjnej. Zmiana lokalizacji umożliwiła nam stworzenie profesjonalnego showroomu maszyn pakujących oraz zwiększenie magazynu materiałów opakowaniowych. Aktualnie w naszym centrum prezentacyjnym mamy dostępne testowe automatyczne maszyny do pakowania w folie termokurczliwe (przeważnie są to 3 lub 4 maszyny),

01.06 2019

Po prawie 20 latach obecności przy ulicy Świderskiej przeprowadziliśmy się na ulicę Płochocińska 19 – wjazd od ulicy Spedycyjnej. Zmiana lokalizacji umożliwiła nam stworzenie profesjonalnego showroomu maszyn pakujących oraz zwiększenie magazynu materiałów opakowaniowych.

Aktualnie w naszym centrum prezentacyjnym mamy dostępne testowe automatyczne maszyny do pakowania w folie termokurczliwe (przeważnie są to 3 lub 4 maszyny), maszyny typu flow-pack, różnego typu wiązarki/bandownice do paczek i kartonów oraz przekrój oferty dla branży e-commerce czyli wypełniacze do paczek, zaklejarki do kartonów itp. Zapraszamy na prezentacje naszych rozwiązań z zakresu pakowania – u nas istnieje możliwość przetestowania i porównania maszyn pakujących.

Numery telefonów do centrali firmy pozostały bez zmian.

Nasz dział produkcji owijarek i serwisu maszyn pakujących jest nadal pod swoim „starym” adresem czyli przy ulicy Płochocińskiej 15.

Nowa lokalizacja fabryki folii termokurczliwych

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]