Firma Polpack na targach WarsawPack 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów WarsawPack 2020. Widząc współczesny trend automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych zaprezentowaliśmy rozwiązania dedykowane do aktualnych potrzeb polskich firm. Wielu naszych gości wyrażało zainteresowanie foliami ekologicznymi Decoline DCl-G i DCL-BD. Widząc rozwój branży e-commerce w Polsce prezentowaliśmy rozwiązania dedykowane dla sprzedaży wysyłkowej: papierowe i foliowe wypełniacze do paczek, zaklejarki

14.03 2020

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów WarsawPack 2020. Widząc współczesny trend automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych zaprezentowaliśmy rozwiązania dedykowane do aktualnych potrzeb polskich firm. Wielu naszych gości wyrażało zainteresowanie foliami ekologicznymi Decoline DCl-G i DCL-BD.

Widząc rozwój branży e-commerce w Polsce prezentowaliśmy rozwiązania dedykowane dla sprzedaży wysyłkowej: papierowe i foliowe wypełniacze do paczek, zaklejarki do kartonów oraz automatyczne bindownice kartonów.

Dziękujemy za docenienie produkowanej w Polsce automatycznej linii do owijania Wrapper VO, za zainteresowanie naszymi maszynami automatycznymi do pakowania w folie termokurczliwe Hugo Beck.

Wyślij nam swój numer a my oddzwonimy!