urządzenie do wytwarzania wypełnień paczek

Maszyny do wytwarzania papierowych wypełnień paczek

Ochrona i amortyzacja Twojego towaru podczas wysyłki! Amortyzacja służy do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów podczas transportu. Paczki są często traktowane z niewielką ostrożnością, a nawet z jej całkowitej brakiem, dlatego konieczne są środki ostrożności, aby temu zapobiec. Wstrząsy i wibracje są kontrolowane przez amortyzacyjną warstwę papieru, co znacznie zmniejsza zawartość uszkodzonych pudełek i ogranicza roszczenia związane z

20.09 2021

Ochrona i amortyzacja Twojego towaru podczas wysyłki!

Amortyzacja służy do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów podczas transportu. Paczki są często traktowane z niewielką ostrożnością, a nawet z jej całkowitej brakiem, dlatego konieczne są środki ostrożności, aby temu zapobiec. Wstrząsy i wibracje są kontrolowane przez amortyzacyjną warstwę papieru, co znacznie zmniejsza zawartość uszkodzonych pudełek i ogranicza roszczenia związane z reklamacjami.

Nasze maszyny do produkcji wypełniacza z papieru!

Ranpak Padpak LC

Ochronny papier opakowaniowy PadPak LC® to wszechstronny amortyzujący materiał służący do ochrony delikatnych produktów pakowanych ręcznie w pudełka wysyłkowe. Opatentowana podkładka papierowa jest wysoce amortyzująca, co zapewnia doskonałą ochronę podczas transportu. Papier jest przekształcany przez system PadPak, tworząc podkładkę ochronną bezpośrednio wokół produktu. Znakomita opcja do wielu zastosowań: monitory komputerowe, grzejniki, części samochodowe, porcelana delikatna, obrazy, płytki drukowane, zestawy chirurgiczne i wiele innych.

Pojedyncze, składane w harmonijkę paczki papieru, z paskiem klejącym, zapewniają łatwe ładowanie i duże prędkości. Podkładka papierowa może być używana do amortyzacji, mocowania lub owijania.

  • Metoda cięcia: automatyczna
  • Waga konwertera: 100,0 kg
  • Wymiary w pionie: 83 x 76 x 149 -188 cm
  • Wymiary w poziomie: 83 x 110 x 127-166 cm
  • Prędkość: maks. 1,2 m bieżącego wypełnienia na sekundę

Ranpak Padpak Guardian

PadPak® Guardian to kompaktowa, szybka i prosta odpowiedź na Twoje potrzeby w zakresie pakowania i wysyłki. W ofercie firmy POLPACK znajdziesz rozwiązania do pracy na dopasowanej do wysokości stołu wysokości – zarówno do użytku samodzielnego, jak i przy stole roboczym, przy użyciu konwertera podłogowego lub stołowego. Rezultatem jest system, który zwiększa wydajność w praktycznie każdym środowisku pracy!

Przez lata Ranpak opracował konwertery papieru do wypełnień o różnych rozmiarach do różnych zastosowań. PadPak Guardian upraszcza wszystko, łącząc wiele korzyści w jednym konwerterze, znacznie redukując miejsce jego pracy do absolutnego minimum.
Kompaktowy rozmiar PadPak Guardian oznacza, że ​​można go umieścić w miejscach  z ograniczonym metrażem, aby  zwiększyć przepływ produkcji i poprawić ergonomię wykorzystywanej przestrzeni. Urządzenia mogą być łatwo przenoszone przez operatorów w razie potrzeby i szybko dostosowywane do  wymaganej wysokości do poszczególnych zastosowań. Rezultatem jest zoptymalizowane środowisko pakowania i bardziej efektywne wykorzystanie pomieszczeń. 

konwerter do wypełnień paczek
Ranpak PadPak Guardian
  • Prosty w obsłudze. Odłączany 7-calowy ekran dotykowy, łatwość manewrowania i regulowania kątów pracy sprawiają, że maszyna jest łatwa i szybka w obsłudze, a kompaktowe składanki papieru są łatwe w obsłudze co przekłada się na szybkość i efektywność pracy.
  • Łatwy w eksploatacji. Sześć pojedynczych modułów można łatwo wyjąć, zmontować lub wymienić. Zapewnia to łatwiejsze i opłacalne serwisowanie, przy krótszych przestojach konwertera.
  • Zrównoważony. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy papierów, zaczynając od pierwotnego (papier kraftowy) po makulaturowy, zarówno w wersji jednowarstwowej, jak i dwuwarstwowej dla poprawy bezpieczeństwa Twojej przesyłki. To daje Ci skuteczną i zrównoważoną alternatywę dla tworzyw sztucznych.

Void Fill to papierowy materiał, który wypełnia wolną przestrzeń w pudełku wysyłkowym

Void Fill to papierowy materiał, używany do wypełniania wolnej przestrzeni w pudełku wysyłkowym i blokowania produktów. Przedmioty nie mające miejsca na  przemieszczanie się podczas transportu, zmniejszają szanse na jego uszkodzenie. Wypełniacz na bazie papieru oferuje doskonałe właściwości fizyczne w zakresie pochłaniania wstrząsów i ochrony wrażliwych produktów, a także jest bardziej zrównoważony niż alternatywy z tworzyw sztucznych.

Konwerter FillPak® Table Top formuje jednowarstwowy, składany papier typu kraft (szerokość 38 cm) w konfigurację PaperStar™, która maksymalizuje objętość papieru. Rezultat? Szybki i skuteczny materiał wypełniający puste przestrzenie, który chroni produkty podczas transportu. Wydajność pakowania można zmaksymalizować, umieszczając konwerter FillPak TT na kilku stanowiskach pakowania, przyspieszając operacje. Konwerter jest łatwo obsługiwany za pomocą pedału nożnego i dozuje materiał wypełniający puste przestrzenie bezpośrednio do kartonu, zapewniając maksymalną wydajność pracy.

Wypełniacz do paczek kurierskich to poprawa estetyki pakowanego produktu!

Owijanie jest często ważnym elementem opakowania, zapewniającym ochronę przed ścieraniem powierzchni i drobnymi manipulacjami. Materiały Geami WrapPak chronią produkty i są zaprojektowane tak, aby zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez uderzenia wewnętrzne, które mogą wystąpić, gdy kilka przedmiotów jest zapakowanych razem w jedynym opakowaniu zbiorczym. Znakomicie prezentuje się w pudełku jak i po rozpakowaniu. Atrakcyjna warstwa przekładkowa Geami WrapPak wzmacnia branding. Dostępne w tym opcjonalne kolory oraz niestandardowe nadruki logo i projekty wyniosą Twoją markę na inny poziom.

Owijanie jest najlepszą formą zabezpieczenia, gdy zawartość opakowania wymaga ochrony przed zarysowaniem, ścieraniem powierzchni i drobnymi zdarzeniami związanymi z obsługą podczas wysyłki. Systemy WrapPak wykorzystują opatentowane procesy przekształcania przyjaznego dla środowiska papieru w opakowania, które zapobiegają uszkodzeniom, w tym problemom spowodowanym przez uderzenia wewnętrzne, gdy wiele przedmiotów jest pakowanych razem. Geami WrapPak to połączenie naciętego papieru kraftowego (pierwsze życie papieru) z przekładką wykonanej z bibuły. Konwerter Geami WrapPak HV rozszerza wycinany papier w trójwymiarową strukturę plastra miodu, tworząc unikalny materiał do pakowania. Łącząc ze sobą ukośne komórki papieru, przedmioty można bezpiecznie owijać bez potrzeby stosowania taśmy klejącej lub cięcia. Konwerter można umieścić na dowolnym stanowisku pakowania, gdzie poszczególne elementy wymagają opakowania ochronnego.

Zacznij współpracę z firmą POLPACK i nie martw się bezpieczeństwem Twoich przesyłek, zostaw to nam!

Bartłomiej Gochnio

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]