ekologiczne wypełnienie paczki

Poduszeczki do zabezpieczeń produktów podczas wysyłki

Postaw na ekologiczne zabezpieczenia paczek podczas wysyłki! Czy Twoja firma działa w branży e-commerce? Na pewno! Boisz się, że Twój produkt podczas dostawy ulegnie zniszczeniu? Mamy dla Ciebie i Twojej firmy idealne rozwiązanie. Nasza firma zapewnia szeroką gamę rozwiązań chroniących Twój produkt podczas wysyłki. Nasi fachowcy z pewnością wybiorą najbardziej optymalne rozwiązania chroniące wysyłane przedmioty

21.06 2021

Postaw na ekologiczne zabezpieczenia paczek podczas wysyłki!

Czy Twoja firma działa w branży e-commerce? Na pewno! Boisz się, że Twój produkt podczas dostawy ulegnie zniszczeniu? Mamy dla Ciebie i Twojej firmy idealne rozwiązanie. Nasza firma zapewnia szeroką gamę rozwiązań chroniących Twój produkt podczas wysyłki. Nasi fachowcy z pewnością wybiorą najbardziej optymalne rozwiązania chroniące wysyłane przedmioty ! Oferujemy pełną gamę rozwiązań wypełniaczy do paczek dla Ciebie i Twojej firmy. Nasz zespół koncentruje się na identyfikacji i rozwiązywaniu indywidualnych potrzeb każdego klienta w zakresie ochrony produktów i wypełnień paczek. Oznacza to właściwe rozwiązanie dla właściwej aplikacji.

Dlaczego warto postawić na nasze wypełniacze paczek jeśli zajmujesz się sprzedażą wysyłkową?

Firma POLPACK przy współpracy z firmą PREGIS oferuje systemy zabezpieczeń paczek, które rozwiążą wszelkie problemy związane z wysyłką produktów. Nasze rozwiązania dla e-commerce dedykowane są zarówno dla małych sklepów internetowych, zakładów produkcyjnych, aż po duże centra dystrybucyjne. Dzięki wielu wzorom poduszeczek z powietrzem uzyskasz efekty lekkiej amortyzacji i amortyzacji miejscowej, która zapewnia dodatkową ochronę produktu w całym cyklu wysyłki i gwarantuje estetyczne i profesjonalne wrażenia po rozpakowaniu przesyłki przez Twoich klientów.

Amortyzacja i zabezpieczanie paczek

System amortyzacji zapewnia ochronę produktu na całej drodze Twojej przesyłki od momentu zaklejenia paczki do jej dostarczenia Twojemu klientowi. Dodatkowo przez konsumentów ta forma postrzegana jest jako opakowanie premium, co pozwala na zwiększenie postrzeganej wartości chronionych produktów. Dzięki szerokiej ofercie folii do wypełniaczy zmniejszysz roszczenia z tytułu uszkodzeń w drodze do Twojego klienta!

Oszczędność w e-commerce to Twój i nasz priorytet!

Oszczędność miejsca

Twoja przestrzeń magazynowa jest ograniczona lub wolisz przeznaczyć ją w 100% na swoje produkty?

Świetnie się składa, bo dzięki naszym systemom zaoszczędzisz wiele metrów powierzchni magazynowej na Twoje wypełnienia! Jedna rolka zajmuje mało miejsca, dzięki czemu Twój magazyn jest przeznaczony dla Twoich produktów w 100%. Zapomnij o magazynowaniu wielkich rolek z folią bąbelkową. Jedna rolka to minimum 2m3 folii do wytwarzania poduszek powietrznych!

Maszyna Mini Pak’r ma 36 cm długości, 37 cm szerokości i 30 cm wysokości i waży tylko 8 kg.

Oszczędność kosztów

Twoi klienci dają Ci sygnały mówiące o tym, że produkty w paczkach bywają uszkodzone?

Lekkie poduszki powietrzne, które mają regulowaną przez Ciebie grubość, dzięki regulowanemu poziomowi ilości wdmuchiwanego powietrza pomogą Ci pozbyć się tego problemu. Pięć różnych konfiguracji folii – standardowe wypełnianie pustych przestrzeni, blokowanie i usztywnianie, owijanie i amortyzacja – zapewnia, że ​​Twoje produkty dotrą do klientów w takim stanie, w jakim opuściły Twój sklep lub magazyn.

Oszczędność czasu

Maszyna może być używana w różnych ustawieniach. Możliwość kilku konfiguracji pracy pozwala na dopasowanie się do produktu. Wydajność maszyny Pro Pak’r to aż 7,7 m3 metra wypełnienia w ciągu minuty pracy!

Wypełniacze do paczek cechują się:

 • Niezawodnością: 20-letnie doświadczenie firmy oraz ciągły rozwój gwarantuje niezawodność urządzenia MINI PAK’R oraz PRO PAK’R.
 • Łatwym zakładaniem folii: zakładanie folii jest proste i zajmuje tylko kilka sekund.
 • Łatwością w użyciu: dzięki technologii RFDI, maszyna automatycznie dobiera odpowiednią temperaturę zgrzewania, przepływ powietrza oraz zgrzew ciśnieniowy dla każdej folii

Zobacz, jak zabezpieczyć produkt podczas wysyłki!

Airspeed Renew to poduszki powietrzne, które tworzone są z materiałów pochodzących z recyklingu poużytkowego – czyli z tworzywa PCR. Zapewniają produktom bezpieczeństwo poprzez wypełnienie wolnej przestrzeni, blokując oraz unieruchamiając spakowany produkt.

Poduszeczki Supertube to rozwiązanie odpowiednie dla różnych zastosowań. Zapewnia wysokiej jakości ochronę dzięki technologii air-transfer, która poprawia amortyzację. Każda poduszka powietrzna składa się z 8 prostokątnych woreczków, które gwarantują większą elastyczność ochrony.

Supertube to bardzo wszechstronna folia do ochrony produktów podczas wysyłki. Jej konstrukcja zapewnia opatentowaną technologię wdmuchiwania powietrza, która umożliwia ruch pomiędzy poduszkami, pełniąc funkcję amortyzatora i zwiększając ochronę. Idealnie sprawdzi się przy owijaniu produktu, przekładaniu warstw oraz do ochrony rogów wysyłanego przedmiotu.

Kwadratowe poduszeczki powietrzne to standardowa ochrona pustych przestrzeni do wykorzystania we wszystkich rozmiarach Twoich paczek! Dostępne w standardzie w dwóch rozmiarach:

 • 20 x 15 cm
 • 20 x 20 cm

Idealnie sprawdzi się przy wypełnieniu pustych przestrzeni, blokowaniu i usztywnianiu oraz do ochrony narożników.

Podwójna poduszka z powietrzem (double cushion). System podwójnych poduszek pozwoli Ci ochronić narożniki oraz pochłonie wstrząsy podczas transportu. Poduszki regenerują się po uderzeniu, to znaczy wracają na swoje miejsce. Zwiększą bezpieczeństwo w rogach oraz przy wypełnieniu górnej, dolnej oraz bocznej przestrzeni. Zalecane do używania w opakowaniach z ciasnymi lub nieregularnymi pustymi przestrzeniami.

Mała mata do owijania (Quilt small) to optymalna ochrona, dzięki pikowanemu wzorowi zapewnia dodatkową przestrzeń pomiędzy produktami a opakowaniem zewnętrznym. Idealnie sprawdzi się w owijaniu, przeplataniu, warstwowaniu górnym, krzyżowym, zabezpieczaniu boków oraz rogów. Nisko profilowe opakowanie z technologią transferu powietrza sprawia, że ​​folia Quilt jest niezwykle wszechstronnym i dającym się formować opakowaniem do pakowania i wypełniania pustych przestrzeni. Świetna, oszczędzająca miejsce oraz wydajna alternatywa dla tradycyjnej folii bąbelkowej!

Duża mata foliowa do owijania (Quilt Large). To solidna ochrona Twoich przesyłek dzięki pikowanemu wzorowi – tak jak w przypadku Quilt Small. Zapewnia optymalną przestrzeń pomiędzy produktami, a przy okazji Twój ciężki produkt będzie bezpieczny. Idealnie sprawdzi się w owijaniu dużych i ciężkich produktów. Przeplatanie, warstwowanie górne czy zabezpieczanie boków oraz rogów.

Szukasz alternatywy dla folii bąbelkowej?

Folia Pillowpak – Jej szerokość to aż 705 mm, a objętość uzyskana z całej rolki to 2,5 m3

Swoje zastosowanie znajduje w pakowaniu produktów wymagających szczególnej ochrony. Owijanie, przeplatanie, układanie warstw i wypełnianie pustych przestrzeni to tylko niektóre z funkcji, jakie spełnia. Wysyłasz towary, które są podatne na stłuczenie lub porysowanie? Owiń swój produkt folią Pillowpak i dodatkowo wypełnij wolną przestrzeń przesyłki! Cechuje ją również ekologia, ponieważ wszystkie użyte atramenty wykonane są na bazie wody, są nietoksyczne, a więc zużyty materiał podlega recyklingowi w 100%!

Zgodność: Zgodność z europejskimi przepisami dotyczącymi opakowań i odpadów opakowaniowych: EN1342.

Dedykowane stanowiska do pakowania paczek

Ten system jest idealny, jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce wokół stanowisk do pakowania. Urządzenie umieszczone jest na wysokiej platformie i dostarcza poduszki powietrzne bezpośrednio do pojemnika, a z niego bezpośrednio do Twoich paczek bez konieczności stosowania przewodów. System ten przyczynia się również do poprawy ergonomii, co wpływa pozytywnie na postawę ciała pracowników i prowadzi do zmniejszenia liczby urazów.

Pomożemy Ci zaprojektować ergonomiczne systemy dostarczania wypełniaczy w celu zapewnienia maksymalnej produktywności i zwiększenia efektywności operacyjnej. Nasz proces oceny bierze pod uwagę wszystkie aspekty operacji, aby określić najskuteczniejszą metodę pracy. Rozwiązania różnią się od standardowych akcesoriów obsługujących operacje scentralizowane i zdecentralizowane lub niestandardowych systemów dostaw zaprojektowanych zgodnie z dokładną specyfikacją obiektu i przepływu pracy.

 • Ergonomia: wymaga mniej ruchu od pracowników przy napełnianiu pudełek opakowaniami, co przekłada się korzystnie na zdrowie!
 • Zwiększona produktywność: Skonsolidowane zasoby pozwalają pakowaczom zwiększyć sprawność i wydajność pakowania Twoich produktów!
 • Konfiguracje niestandardowe: Inżynierowie ds. Opakowań mogą upewnić się, że system dostawy jest odpowiedni dla Twojej operacji, miejsca i potrzeb w zakresie pakowania.
 • Nasz specjalista chętnie dokona oceny docelowego miejsca, aby pomóc ustalić najkorzystniejsze warunki pracy dla Ciebie i Twojej firmy!

Ile kosztuje wypełniacz do paczek ?

Nasze systemy wypełnień do paczek są dostępne zarówno w atrakcyjnej dzierżawie jak i w regularnej sprzedaży. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami i przetestowania naszych rozwiązań. Dobrą praktyką są dłuższe testy naszych rozwiązań (np. 2-3 tygodnie), aby na ich podstawie oszacować Państwa potrzeby i na ich podstawie przygotować właściwą ofertę.

W zależności od ilości wysyłanych paczek oferujemy 3 rodzaje urządzeń do wytwarzania poduszeczek z powietrzem:

 • Mini Pak’r. Najbardziej popularny model maszyny do wytwarzania poduszeczek. Dedykowany do małych i średnich firm. W ciągu jednej minuty wytwarza do 8 metrów bieżących wypełnienia. Maszyna Mini Pak’r jest dostępna zarówno w dzierżawie jak i w regularnej sprzedaży
 • Pro Pak’r. Szybkie i profesjonalne maszyny – pracują z prędkością do 25 metrów wypełnienia w ciągu minuty. Dostępne są tylko w dzierżawie
 • Mini Pak’r V3. Kompaktowe urządzenia do wytwarzania poduszeczek z powietrzem wytworzonych z surowców PCR

Ja nazywam się Bartłomiej Gochnio i kontakt ze mną jest Twoją gwarancją zabezpieczenia przesyłek!

[contact-form-7 id="957" title="Bez tytułu"]